M

 

Squash to moja życiowa pasja, która codziennie motywuje mnie do działania i przynosi nowe wyzwania. Każdego dnia poświęcam się treningom, pracując nad doskonaleniem swoich umiejętności. Moim celem jest osiągnięcie doskonałej formy, aby w najważniejszych momentach być zawsze gotowa do rywalizacji.

Follow me:
Fb

Sponsorzy

Betard

Partner w biznesie
Squash Partner:

Betard jest również przy rozwoju naszej młodzieży z Akadamii Squasha WSC. Junior.  Największą inicjatywą jest wspieranie od najmłodszych lat Natalii Mierzejewskiej – wielokrotnej Mistrzyni Polski, Polish Junior Open, LVK w swoich kategoriach wiekowych. Od lat jest strategicznym sponsorem WSC. wielokrotnie wspierając dodatkowo sportowe uczty podczas m.in. Mistrzostw Polski – IMPJ, IMP, DMP.

W ciągu 30 lat funkcjonowania na rynku, firma współpracowała z tysiącami firm, instytucji i klientów indywidualnych. Z każdej współpracy wyciąga wnioski i rozwija swoje produkty tak, by jak najlepiej spełniały Wasze potrzeby. Klienci potwierdzają, że jestest mocnym partnerem w budownictwie. Zapraszamy do grona firm, korzystających z prefabrykatów betonowych Betard.

Milart

Deweloper Wrocław
Nowe mieszkania i domy.

Milart – firma deweloperska, działająca na terenie wrocławskim i dolnośląskim. Firma deweloperska Milart sięga historią 1992 roku a założycielami firmy są absolwenci Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Wrocławskiej. Milart specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym. Zajmują się głównie budową i sprzedażą mieszkań w budynkach wielokondygnacyjnych, wielorodzinnych z garażami lub miejscami postojowymi w garażach wielostanowiskowych, lokali usługowych a także budową i sprzedażą domów. Wieloletnie doświadczenie i współpraca z wyselekcjonowanymi, renomowanymi partnerami, firmami budowlanymi, producentami i dystrybutorami materiałów budowlanych gwarantuje wysoką jakość oddawanych, nowych mieszkań i nieruchomości, budowanych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz rzetelność i fachowość obsługi.