M

 

Squash to moja życiowa pasja, która codziennie motywuje mnie do działania i przynosi nowe wyzwania. Każdego dnia poświęcam się treningom, pracując nad doskonaleniem swoich umiejętności. Moim celem jest osiągnięcie doskonałej formy, aby w najważniejszych momentach być zawsze gotowa do rywalizacji.

Follow me:
Fb

Belgian Junior Open Champion 2023

Zwycięstwo na szklanym korcie w Belgian Junior Open 2023!

W świecie squash’a niewiele jest prestiżowych turniejów młodzieżowych, które zdobywają serca fanów tej fascynującej dyscypliny. Na pewno jednym z nich jest Belgian Junior Open, gdzie w wspólnie z innymi juniorami z całego świata walczymy o te prestiżowe tytuły. Mam nadzieję, że tegoroczna edycja tego turnieju pozostanie w pamięci fanów squash’a, między innymi dzięki mojemu zwycięstwu.

Miło jest widzieć swoje nazwisko z najwyższym rozstawieniem w światowym squashu a w Belgii już drugi raz w tym sezonie! Mierzejewska z #1 brzmi dumnie.  W Belgian Junior Open 2023 zdobyłam tytuł mistrza w swojej kategorii wiekowej, nie tracąc ani jednego seta przez cały turniej a wszystko na szklanym korcie centralnym, który w Belgian Junior Open był szczególnie wymagający. Mój każdy mecz był okazją do dostosowania mojej gry do stylu przeciwniczek, z którymi wcześniej nigdy nie grałam. Bycie rozstawioną jako numer 1 to dla mnie ogromne wyróżnienie a przede wszystkim potwierdzenie efektów codziennej,  ciężkiej pracy.

Przede wszystkim dziękuję bardzo Tacie za instrukcje i rady, dzięki którym byłam w stanie utrzymać spokój i pewność siebie oraz prowadzić. moją rozgrywkę na korcie. Ale to, co jeszcze bardziej doceniam, to Twoje zaangażowanie w pomoc innym zawodnikom. Twoje wsparcie nie było ograniczone do mnie – pomagałeś każdemu. Chciałam również serdecznie podziękować mamie za zaproszenie na obiad ze spaghetti w domu. Po kilku dniach jedzenia samego makaronu w Belgii, to było jak podróż do włoskiego raju! 😄

Po nocnym powrocie ze zwycięstwie na Belgian – dziś tylko lekki rozruch i krótki trening bo już za kilka dni rozpoczynam kolejny turniej Super Series. Mój cel na ten rok – czyli #1 federacji ESF pozostaje niezmieniony. Chcę kontynuować swoją nieustającą walkę o tytuły i uznanie na międzynarodowej scenie squash’a.

Galeria:

© Michał Mierzejewski

Comments:

 • 15 kwietnia, 2024
  sklep internetowy

  Wow, superb blog format! How long have you ever been running
  a blog for? you made running a blog glance easy. The overall glance of your web site
  is fantastic, as neatly as the content! You can see similar
  here e-commerce

Post a comment: