M

 

Squash to moja życiowa pasja, która codziennie motywuje mnie do działania i przynosi nowe wyzwania. Każdego dnia poświęcam się treningom, pracując nad doskonaleniem swoich umiejętności. Moim celem jest osiągnięcie doskonałej formy, aby w najważniejszych momentach być zawsze gotowa do rywalizacji.

Follow me:
Fb

Drugie Miejsce w Polish Junior Open 2023

W dniach 10-12 listopada 2023 roku odbył się kolejny mój Turniej Super Series ESF – Polish Junior Open by Betard, który dostarczył mi niezapomnianych emocji i sportowych sprawdzianów. Przez cały rok utrzymywałam się jako niepokonana na międzynarodowej scenie squashowej wygrywając niedawno Belgian Junior Open. Podczas tego prestiżowego, polskiego turnieju, stawiłam czoła zawodniczce z Czech oraz trzem reprezentantkom Anglii, co samo w sobie było ogromnym wyzwaniem. Mimo, że zwycięstwa zazwyczaj przychodziły łatwo, finał Polish Junior Open okazał się dla mnie prawdziwym testem umiejętności i wytrwałości.

 

Finał:

Pięciosetowy mecz był jednym z najbardziej emocjonujących dla mnie momentów całego roku. Niewiele zabrakło do kolejnej wygranej, mimo że w zasadzie każda wymiana była nieprzewidywalna – przede wszystkim przez moją, bardo nierówną grę. Przez cały mecz doskwierała mi kontuzja uda, co sprawiało, że to osiągnięcie jest dla mnie jeszcze bardziej ważne. Mimo tego ostateczny wynik był niezwykle bliski a ja byłam w stanie utrzymać dobry poziom meczu choć bardzo ciężko było mi się skoncentrować na grze. Cały czas odciążałam prawą nogę doprowadzając po dwóch wygranych setach do remisu 2:2 przez co często byłam spóźniona w trakcie wymian. Ameerah nie odpuściła tempa i wykorzystała moje osłabienie wygrywając ostatecznie 3:2. Wielkie gratulacje. Choć ostatecznie drugie miejsce może nie brzmieć jak zwycięstwo, dla mnie to ogromny sukces i cieszę się, że utrzymałam wolę walki i zdolność do pokonywania trudności. W zasadzie ledwo zeszłam z kortu o własnych siłach i dziękuję tacie i Arkowi za postawienie mnie na nogi.

Zdobycie drugiego miejsca w Polish Junior Open 2023 to z pewnością powód do dumy choć wolałabym wygrywać wszystkie mecze zwłaszcza u siebie we Wrocławiu. Teraz odpoczynek i rehabilitacja i za kilka dni wyjazd do Szwajcarii na ostatni w tym roku turniej ESF.

Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy byli ze mną i wspierali mnie podczas niezwykłego Polish Junior Open 2023. Przede wszystkim mamie i tacie, trenerom i sponsorom. To był dla mnie niezapomniany turniej, pełen wyzwań i emocji, a Wasze wsparcie było dla mnie ogromną siłą i motywacją.Ten turniej był dla mnie ważnym etapem, a Wasza obecność sprawiła, że stał się jeszcze bardziej wyjątkowy. Dziękuję raz jeszcze za Wasze wsparcie i obiecuję, że będę pracować jeszcze ciężej, aby móc podzielić się z Wami kolejnymi sukcesami w przyszłości. Pierwszy raz czułam, jak ogromna energia płynie od dopingowania. Okrzyki, brawa i pozytywne myśli naprawdę sprawiły, że czułam się silniejsza, nawet w trudnych momentach. To było niesamowite doświadczenie móc liczyć na Was podczas dzisiejszego pojedynku.

Chciałabym podziękować również tym, którzy śledzili moje dotychczasowe występy i wspierali mnie przez cały rok, w którym utrzymywałam się jako niepokonana na międzynarodowej scenie squashowej. Wasze wsparcie było dla mnie motywacją, aby ciężko pracować i dążyć do osiągnięcia kolejnych celów.

Niech te słowa będą wyrazem mojej ogromnej wdzięczności dla Was wszystkich. To dzięki Wam czuję, że nie jestem sama w tym sporcie, że mam zespół ludzi, którzy mnie wspierają i wierzą w moje możliwości. Dziękuję za każde serdeczne słowo, uścisk dłoni, czy po prostu za Waszą obecność.

N.

 

 

Mecze:

Finał:

Galeria:

© Michał Mierzejewski

Post a comment: