M

 

Squash to moja życiowa pasja, która codziennie motywuje mnie do działania i przynosi nowe wyzwania. Każdego dnia poświęcam się treningom, pracując nad doskonaleniem swoich umiejętności. Moim celem jest osiągnięcie doskonałej formy, aby w najważniejszych momentach być zawsze gotowa do rywalizacji.

Follow me:
Fb

Poznaj zespół, który ma odwagę tworzyć inaczej.

Team Mierzejewska

Sukcesy są zawsze wynikiem ogromnej pracy i chęci rozwoju całego Teamu. Każdy zdobyty tytuł nas cieszy, ale także podnosi poprzeczkę. Każdy przyjmujemy z radością, dumą ale też nade wszystko z pokorą, i spokojem. Wiemy, że to najlepsza droga do największych sukcesów. I wierzymy, że właśnie na tej drodze jesteśmy RAZEM.

W tym miejscu chcę podziękować wszystkim, którzy tak mocno wspierali, wspierają i będą wspierać i mam nadzieję że dostarczę jeszcze wiele razy chwile euforii, łez szczęścia. Najpiękniejsze etapy mojej sportowej kariery przede mną – Trzymajcie kciuki.

Natalia

Lider TeamuN!

To Ona zapewnia emocje, pracuje najciężej i zmaga się z kolejnymi piłkami na kortach Europy. To Ona trzyma rakietę, którą prowadzi do sukcesów najlepsza ekipa.

Michał

Tata

To on przygotuje rakiety, zapewni kompletny sprzęt, pilnuje by wszystko było idealnie przygotowane do każdego treningu, sparingu czy turnieju. Zawsze dba o bezpieczną podróż całego teamu.

Aga

Mama

To Ona zapewnia pozytywne emocje, przepiękny nieustanny uśmiech i wsparcie dzięki którym Natalia ma kompletny balans spokoju i energii do dalszej pracy.

Damian

Trener

To on dba o kompletny rozwój Natalii, tłumaczy i wdraża techniki, strategie gry. Zawsze uśmiechnięty , aktywny, profesjonalny, pełen entuzjazmu i pozytywnej energii. Swoim podejściem wzmacnia przeświadczenie, że N! to najlepsza Ekipa.

s a

Magda

Trener

To ona zaraziła Natalię profesjonalnym sportem, jako pierwsza prowadziła zajęcia motoryczne przygotowywała sportowe zabawy gdy Natalia miała 5 lat. Od wielu lat dba o przygotowanie fizyczne, wydolnościowe oraz zdrowe ciało Lidera Teamu.

Bartek

Trener

Profesjonalny gracz squasha, pełen energii i pasji wymagający trener. To on dokonuje niemożliwego by Natalia wytrzymywała każde tempo gry z z najlepszymi zawodnikami w Europie.

TEAM MIERZEJEWSKA
  • DO 2021 – RAFAŁ
  • 2020-2021 – DAN
  • DO 2021– MATEJ

Dziękuję.

N.

Sponsorzy i partnerzy

Najszczersze podziękowania za nieustające wsparcie.