M

 

Squash to moja życiowa pasja, która codziennie motywuje mnie do działania i przynosi nowe wyzwania. Każdego dnia poświęcam się treningom, pracując nad doskonaleniem swoich umiejętności. Moim celem jest osiągnięcie doskonałej formy, aby w najważniejszych momentach być zawsze gotowa do rywalizacji.

Follow me:
Fb

Okija

Fundacja OkiJA

Uczyń rzeczy tak prostymi jak to możliwe.

 

Ale nie prostszymi – realizacja projektów oraz wydarzeń mających na celu popularyzację sportu w połączeniu z propagowaniem wysokiej kultury wśród dzieci i młodzieży jest dla nas misją, drogowskazem w dążeniu do sportowej doskonałości.

OKiJa pomaga uzdolnionym dzieciom i młodzieży w rozwoju ich sportowych pasji i marzeń. Chcemy integrować lokalną społeczność, firmy i instytucje wokół sportu, kultury i edukacji organizując i wspierając nasze dzieci.
Zależy nam na budowaniu dobrych relacji, pobudzaniu pozytywnej energii i tworzeniu mocnych fundamentów z wieloma podmiotami by zapewnić spokojne przygotowanie, trening i bezpieczeństwo dla przyszłych mistrzów. Pomagamy i chcemy pomagać szczególnie uzdolnionym sportowo dzieciom i młodzieży w rozwoju ich pasji, a przede wszystkim w kształtowaniu ich charakterów na całe życie.

 

Client:

#teammierzejewska

Category:
Date:
More info