M

 

Squash to moja życiowa pasja, która codziennie motywuje mnie do działania i przynosi nowe wyzwania. Każdego dnia poświęcam się treningom, pracując nad doskonaleniem swoich umiejętności. Moim celem jest osiągnięcie doskonałej formy, aby w najważniejszych momentach być zawsze gotowa do rywalizacji.

Follow me:
Fb

Dołącz do
naszego teamu i współpracujmy

Żaden sukces czy porażka nie uczy najlepiej tak jak nic nie dzieje się samo. Pragniemy zaprezentować firmy, które są nam szczególnie bliskie. Firmy a przede wszystkim wyjątkowych ludzi, którzy umożliwiają realizację planów i pasji. To profesjonaliści, którzy zaufali sportowemu talentowi małej dziewczynki i cieszą z jej wyjątkowych osiągnięć. Wszystkim im razem i każdemu z osobna składamy ogromne wyrazy wdzięczności. Rekomendujemy ich całym sercem.

Wraz z umiejętnościami naszej zawodniczki rośnie zainteresowanie jej osobą, osiągnięciami oraz mediami całego Teamu. Te liczby ciągle rosną i do tego mogą wpłynąć na pozytywny odbiór Twojego biznesu!

To jest moc – wykorzystaj ją mądrze.

Zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami!

Poznaj miejsca
które możesz zagospodarować swoimi znakami.

Prezentowany zakres dotyczy występów w zawodach indywidualnych, drużynowych w tym cyklu Turniejów i Mistrzostw w Polsce – PZSQ i Światowej i Europejskiej Federacji Squasha – WSF / ESF. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą w innym zakresie, lub chcesz, by Twoja marka pojawiła się na przestrzeniach klubowych WSC. – skontaktuj się z nami i pomożemy Ci uzyskać dedykowaną ofertę.

  • ODZIEŻ TEAM’OWA
  • SPRZĘT
  • ŚCIANKA
  • MEDIA
  • KLUB WSC.

Do usłyszenia: natalia@mierzejewska.com

78
Razy

na podium

87
Turniejów

rozegranych

999+
Meczy

rozegranych

999+
Kilometrów

na korcie

Dołącz do moich sponsorów

Betard

mocny partner w sporcie

Milart

Twój deweloper Wrocław