M

 

Squash to moja życiowa pasja, która codziennie motywuje mnie do działania i przynosi nowe wyzwania. Każdego dnia poświęcam się treningom, pracując nad doskonaleniem swoich umiejętności. Moim celem jest osiągnięcie doskonałej formy, aby w najważniejszych momentach być zawsze gotowa do rywalizacji.

Follow me:
Fb

No.4 w. rankingu ESF!

Jestem niesamowicie podekscytowana, aby podzielić się z Wami fantastyczną wiadomością. Dzięki mojemu zwycięstwu w prestiżowym turnieju HEAD Danish Junior Squash Open, udało mi się awansować w rankingu European Squash Federation Juniors aż o 8 pozycji! To było już trzecie (na trzy rozegrane) moje zwycięstwo w turniejach ESF w tym sezonie, co sprawia, że jestem jeszcze bardziej zmotywowana do ciężkiej pracy i dalszego doskonalenia swoich umiejętności oraz awansu w rankingach. 😅
Chciałbym podziękować wszystkim, którzy mimo mojego młodego wieku wierzyli i byli ze mną na każdym etapie mojej kariery. Zwłaszcza moim sponsorom – Panom Arturom z Betard i Milart, którzy mimo wielu obowiązków zawsze znajdują dla mnie czas często odwiedzając mnie podczas turniejów czy treningów. To jest naprawdę ważne dla mnie i sprawia, że czuję się bardzo szczęśliwa. Dziękuję jeszcze raz wszystkim, którzy są ze mną na tej drodze. Bardzo mi się podobają numery 1 w turniejach dlatego teraz czas na jeszcze więcej treningów i kolejne wyzwania! Już niedługo bardzo trudny Belgian Junior Open 2023!
Najlepsze miejsce w którym trenuję:  Wrocław Squash Club
Moi wspaniali sponsorzy:

Post a comment: