M

 

Squash to moja życiowa pasja, która codziennie motywuje mnie do działania i przynosi nowe wyzwania. Każdego dnia poświęcam się treningom, pracując nad doskonaleniem swoich umiejętności. Moim celem jest osiągnięcie doskonałej formy, aby w najważniejszych momentach być zawsze gotowa do rywalizacji.

Follow me:
Fb

Mistrzostwo Suisse Junior Open 2023

Mistrzostwo Suisse Junior Open 2023

Triumf na turnieju Suisse Junior Open Super Series 2023!

W dniach od 30 listopada do 3 grudnia 2023 roku odbył się niezwykle ekscytujący turniej Suisse Junior Open Super Series. Był nie tylko polem rywalizacji, lecz również areną, na której przyszłość squasha wznosiła się na najwyższe poziomy. Był to szczególny moment, zarówno dla mnie, jak i dla całego TEAMu, ponieważ ten turniej nie tylko stanowił wyzwanie sportowe, ale również kończył pewien etap mojej kariery jako uczestniczki kategorii GU15.

Z ogromną radością chcę podzielić się z wszystkimi wygraną w tym niezwykłym turnieju. Była to dla mnie okazja do wygrania pięciu meczów, aż wszystkie zakończyły się wynikiem 3:0 na moją korzyść. Nie tylko  to świadczy o moim zaangażowaniu i ciężkiej pracy, ale również o wsparciu i pomocy całego zespołu, który nieustannie mnie motywuje.

Zwycięstwo to jednak nie tylko sukces, ale także punkt zwrotny w mojej karierze sportowej. Ten turniej był moim ostatnim startem w kategorii GU15, co dodaje mu szczególnego znaczenia. To jak zamknięcie pewnego rozdziału, a jednocześnie otwarcie się na nowe możliwości i wyzwania. Z niecierpliwością czekam na kolejne turnieje w wyższej kategorii wiekowej, gotowa na nowe wyzwania i rozwijanie swoich umiejętności.

Przemiana, jaka dokonała się w trakcie tego turnieju, nie dotyczyła tylko mojej gry, ale również mojego podejścia do sportu. To był czas nauki, doświadczenia i wzrostu, który napawa mnie determinacją do dalszego doskonalenia się i podnoszenia poprzeczki. Turniej w Szwajcarii na zawsze pozostanie w mojej pamięci jako niezwykłe wydarzenie, które przyniosło nie tylko zwycięstwo, ale również wiele cennych lekcji. Teraz czas na nowe wyzwania, nowe cele i nowe możliwości. Jestem gotowa!

 

Suisse Junior Open 2023:

Z dumą informuję, że właśnie wygrałam kolejny turniej Super Series kategorii ESF w squashu! To niesamowite doświadczenie, a jeszcze bardziej ekscytujące jest to, że powiększyłam przewagę nad moimi rywalkami w rankingu, zajmując kilka tygodni temu pierwsze miejsce w swojej kategorii. Mam nadzieję nie oddać go do moich urodzin 🙂
Ten turniej był dla mnie niezwykle wymagający, ale za każdym razem to wyzwanie motywuje mnie do dalszej pracy. Wygrałam wszystkie mecze bez straty seta, co było możliwe dzięki skupieniu i determinacji na każdym secie. Nie umknęło to nawet organizacji European Squash Federation, która zaznaczyła ten fakt na swojej stronie. Cieszę się, że moja praca i wysiłek przyniosły tak wspaniałe rezultaty.
Chciałabym podziękować wszystkim, którzy mnie wspierali i trzymali kciuki za mnie w trakcie tego turnieju. Przede wszystkim Tacie, Betard za dodatkowe wsparcie dzięki któremu mogłam uczestniczyć w Swiss Junior Open, Milart za nieustanne wsparcie i motywację oraz Mila, Hania i Maja za super atmosferę w czasie turnieju. Zawsze naszemu teamowi Damian Choma Bartłomiej Podgórski Arek Spry
To zawsze niezwykła przyjemność móc reprezentować nasz kraj i dawać z siebie wszystko na korcie. Dziękuję za Wasze wsparcie i obiecuję, że będę nadal pracować nad doskonaleniem swoich umiejętności, by dostarczać Wam emocje na najwyższym poziomie.
N.

 

Mecze:

  • 3:0 (11:3, 11:1, 11:3) Danielle Baumeler [3/4]
  • 3:0 (11:2, 11:2, 11:1) Annina Babotai [5/6]
  • 3:0 (11:3, 11:1, 11:4) Stöckli Sara [3/4]
  • 3:0 (11:0, 11:2, 11:0) Jasmina Mahl [5/6]
  • 3:0 (11:5. 11:2, 11:1) Sabrina Sharona Dinn [2]

Galeria:

© Michał Mierzejewski

Post a comment: