M

 

Squash to moja życiowa pasja, która codziennie motywuje mnie do działania i przynosi nowe wyzwania. Każdego dnia poświęcam się treningom, pracując nad doskonaleniem swoich umiejętności. Moim celem jest osiągnięcie doskonałej formy, aby w najważniejszych momentach być zawsze gotowa do rywalizacji.

Follow me:
Fb

Zwycięstwo HEAD Danish Junior Open 2023

HEAD Danish Junior Open 2023

Zwycięstwo w HEAD Danish Junior Open 2023

 

Z wielką dumą i radością dzielę się z Wami kolejnym niesamowitym sukcesem na międzynarodowej arenie squasha! 🏆🇵🇱
Otwarte Mistrzostwa Danii w squasha, były dla mnie niezapomnianym doświadczeniem. W turnieju wzięło udział wiele utalentowanych zawodniczek z różnych zakątków świata, ale to mi udało mi się stanąć na najwyższym stopniu podium ESF.
W finale zmierzyłam się z reprezentantką Ukrainy, która była godną rywalką. To był zacięty pojedynek pełen emocji i niezwykłych akcji, a dzięki wsparciu trenera i własnej determinacji zdołałam pokonać przeciwniczkę wynikiem 3:1 (11-4, 11-3, 7-11, 11-4). To uczucie, kiedy ostatnia piłka trafiła w target, było nie do opisania – czułam, że osiągnęłam cel, na który pracowałam tak ciężko. Nie mogę zapomnieć również o mojej koleżance z Polski, Marysia Tuleja która zdobyła trzecie miejsce na tych Mistrzostwach. Razem reprezentujemy Polskę na światowej scenie squasha i jestem dumna, że możemy dzielić ten sukces.
Dziękuję każdemu, kto mnie wspierał i kibicował w trakcie turnieju. Wasza energia i wsparcie były ogromną siłą napędową podczas każdego meczu. To dla Was, moi drodzy, zdobywam te wspaniałe zwycięstwa. Teraz przed nami kolejne wyzwania i cele do osiągnięcia. Z pewnością nie zamierzam przestawać się rozwijać i dążyć do kolejnych sukcesów na międzynarodowej scenie squasha. Razem możemy osiągnąć jeszcze więcej!
Dziękuję raz jeszcze za Waszą nieustającą wiarę we mnie i za wszystkie serdeczne gratulacje. Zawsze będę dawać z siebie wszystko na każdym kroku mojej sportowej drogi. 💪🌟