Squash to lektura obowiązkowa, jak szpiegowski thriller pełna niespodzianek, intryg, uderzeń i zagrywek.

Natalia jest niezwykle utalentowaną zawodniczką, która swoją przygodę ze squashem rozpoczęła w wieku 5 lat. Już w wieku 11 lat Natalia wygrywała z doświadczonymi zawodniczkami seniorskimi co jeszcze bardziej podkreśla jej wyjątkowy talent i determinację. Poza tytułami Mistrzyni Polski Juniorek wielokrotnie wygrywała turnieje w swojej i wyższych kategoriach wiekowych, z powodzeniem rywalizując z zawodnikami w kategoriach DAMSKIEJ i OPEN. Aktualnie, odnosi sukcesy na międzynarodowej arenie squashowej, wygrywając najbardziej prestiżowe turnieje światowej organizacji ESF. Osiągając Numer 1 tej Organizacji w 2023 potwierdziła, że jest ona jedną z najlepszych zawodniczek na świecie.

Najważniejsze tytuły
#teammierzejewska

Team Mierzejewska

Sukcesy są zawsze wynikiem ogromnej pracy i chęci rozwoju a każdy zdobyty tytuł nas cieszy, ale także podnosi poprzeczkę. Każdy przyjmujemy z radością, dumą ale też nade wszystko z pokorą, i spokojem. Wiemy, że to najlepsza droga do największych sukcesów.

Wierzę, że właśnie na tej drodze jesteśmy RAZEM.

Chcę podziękować wszystkim, którzy tak mocno wspierali, wspierają oraz będą mnie wspierać. Mam nadzieję że dostarczę jeszcze wiele razy chwile euforii, łez szczęścia bowiem najpiękniejsze etapy mojej sportowej kariery przede mną – Trzymajcie kciuki.

Chcesz być częścią naszego zespołu? Dołącz do Nas!

Sponsorzy

*Zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami!

Dołącz do naszego zespołu!

Razem osiągniemy więcej.

Skontaktuj się