Mistrzostwo Danish Junior Open 2023

Turniej

Head Danish Junior Open 2023

Kategoria

ESF | GU 15

Rezegrano

29 września 2023 do 1 października 2023

Kopenhaga, Dania – 8 października 2023 – Mój świat squasha właśnie doczekał się nowego osiągnięcia, gdy zwyciężyłam w prestiżowym turnieju HEAD Danish Junior Open w Kopenhadze. To wydarzenie okazało się kolejnym ważnym krokiem w mojej karierze, by zmierzać w stronę szczytu Rankingu European Squash Federation (ESF).

Z wielką dumą i radością dzielę się z Wami kolejnym niesamowitym sukcesem na międzynarodowej arenie squasha! 🏆🇵🇱 Mistrzostwa Danii w squasha, były dla mnie niezapomnianym doświadczeniem. W turnieju wzięło udział wiele utalentowanych zawodniczek z różnych zakątków świata, ale to mi udało mi się stanąć na najwyższym stopniu podium ESF.

Pozostałam dalej niepokonaną w Europie, co podczas turnieju HEAD Danish Junior Open, zapewniło mi pierwsze miejsce na podium. Wygrana była zdecydowana i przekonująca, co tylko potwierdza potencjał i obrany kierunek treningu. Turniej w Kopenhadze zgromadził czołowych młodych graczy z całej Europy, a walka o tytuł była niezwykle zacięta. Natalia jednak nie pozostawiła wątpliwości co do swojego talentu i determinacji, zwyciężając we wszystkich swoich pojedynkach w dobrym stylu. Droga do zwycięstwa rozpoczęła się od pierwszego meczu, gdzie pokonałam rywalkę z Danii, zyskując tym samym pewność siebie na dalszym etapie turnieju. Każdy kolejny mecz było świadectwem umiejętności i techniki, potrafiłam kontrolować kort, oraz prezentowałam szybkość i refleks. Najważniejszym momentem turnieju była finałowa potyczka, której zmierzyłam się z reprezentantką Ukrainy, która była godną rywalką. To był zacięty pojedynek pełen emocji i niezwykłych akcji, a dzięki wsparciu trenera i własnej determinacji zdołałam pokonać przeciwniczkę wynikiem 3:1 (11-4, 11-3, 7-11, 11-4). To uczucie, kiedy ostatnia piłka trafiła w target, było nie do opisania – czułam, że osiągnęłam cel, na który pracowałam tak ciężko. Po tym zwycięstwie nie tylko zdobyłam cenne punkty do Rankingu ESF, ale również zdobyła uznanie w świecie squasha. Sukces w HEAD Danish Junior Open jest inspiracją dla innych młodych graczy i dowodem na to, że z determinacją, ciężką pracą i talentem można osiągnąć wielkie rzeczy w świecie sportu.

    Mecze:
  1. 3:0 (11:2, 11:4, 11:4) Camilla Thomsen [5/8] DAN
  2. 3:0 (11:2, 11:2, 11:1) Bjørk Astrid Mortensen [9/16] DAN
  3. 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) Ofri Maliach [3/4] ISR
  4. Finał:
  5. 3:1 (11:4, 11:3, 7:11, 11:4) Anna Tarasova [2] UKR

Dziękuję każdemu, kto mnie wspierał i kibicował w trakcie turnieju. Wasza energia i wsparcie były ogromną siłą napędową podczas każdego meczu. To dla Was, moi drodzy, zdobywam te wspaniałe zwycięstwa. Teraz przed nami kolejne wyzwania i cele do osiągnięcia. Z pewnością nie zamierzam przestawać się rozwijać i dążyć do kolejnych sukcesów na międzynarodowej scenie squasha. Razem możemy osiągnąć jeszcze więcej!

Dziękuję raz jeszcze za Waszą nieustającą wiarę we mnie i za wszystkie serdeczne gratulacje. Zawsze będę dawać z siebie wszystko na każdym kroku mojej sportowej drogi. 💪🌟

Natalia

Oznaczenia:ESF Betard Milart Michał Mierzejewski WSCpro

Pozostałe Sukcesy