Mistrzostwo Belgian Junior Open 2023

Tournament

Belgian Junior Open 2023

Category

ESF | Super Series GU 15

Played

2 Nov 2023 to 5 Nov 2023

Zwycięstwo na szklanym korcie w Belgian Junior Open 2023!. W świecie squash’a niewiele jest prestiżowych turniejów młodzieżowych, które zdobywają serca fanów tej fascynującej dyscypliny. Na pewno jednym z nich jest Belgian Junior Open, gdzie w wspólnie z innymi juniorami z całego świata walczymy o te prestiżowe tytuły. Mam nadzieję, że tegoroczna edycja tego turnieju pozostanie w pamięci fanów squash’a, między innymi dzięki mojemu zwycięstwu.

Miło jest widzieć swoje nazwisko z najwyższym rozstawieniem w światowym squashu a w Belgii już drugi raz w tym sezonie! Mierzejewska z #1 brzmi dumnie. W Belgian Junior Open 2023 zdobyłam tytuł mistrza w swojej kategorii wiekowej, nie tracąc ani jednego seta przez cały turniej a wszystko na szklanym korcie centralnym, który w Belgian Junior Open był szczególnie wymagający. Mój każdy mecz był okazją do dostosowania mojej gry do stylu przeciwniczek, z którymi wcześniej nigdy nie grałam. Bycie rozstawioną jako numer 1 to dla mnie ogromne wyróżnienie a przede wszystkim potwierdzenie efektów codziennej, ciężkiej pracy.

Przede wszystkim dziękuję bardzo Tacie za instrukcje i rady, dzięki którym byłam w stanie utrzymać spokój i pewność siebie oraz prowadzić. moją rozgrywkę na korcie. Ale to, co jeszcze bardziej doceniam, to Twoje zaangażowanie w pomoc innym zawodnikom. Twoje wsparcie nie było ograniczone do mnie – pomagałeś każdemu. Chciałam również serdecznie podziękować mamie za zaproszenie na obiad ze spaghetti w domu. Po kilku dniach jedzenia samego makaronu w Belgii, to było jak podróż do włoskiego raju! 😄

Po nocnym powrocie ze zwycięstwie na Belgian – dziś tylko lekki rozruch i krótki trening bo już za kilka dni rozpoczynam kolejny turniej Super Series. Mój cel na ten rok – czyli #1 federacji ESF pozostaje niezmieniony. Chcę kontynuować swoją nieustającą walkę o tytuły i uznanie na międzynarodowej scenie squash’a.

Oznaczone:ESF Belgian Junior Open Squash Champion

Pozostałe Sukcesy